23. 2. 2013

Turnaj v Mephitu

Zřejmě ve snaze, aby se trochu oživila mrtvá hra, uspořádalo osazenstvo Mephitu turnaj ve V:tES s povolenými proxy. Jelikož jsem nikdy v Mephitu nebyl (což je docela  ostuda), byla má účast prakticky povinná.

Výběr balíčku byl docela jasný, jelikož jsem čekal spoustu Villeinů a Ashurů a Enkilů v proxu, musel jsem si vzít balíček, který je všechny obsahuje in natura. What the Flock.

Na cestu jsem si vyhradil o hodinu víc, jelikož jsem si nebyl jistý jak trefím. No kromě menšího pobloudění na Baranďáku to byla docela pohodička.

Na turnaj se nás sešlo 12.

1. kolo
Robbie(Nosferatu Royalty) -> Já s WTF -> Peťko(Nergal) -> Sparkle(Stanislava)

Jedu druhej, takže Cybel ve třetím je optimální start na ruce nějaký flocky. Peťko velice rychle odhaduje, že jsem vytáhl peklo, takže se dohodneme na tom, že nebudu vytahovat Nergala a to nám na start stačí.
prví vylezlí upíři byli ve výborné sestavě Sheldon, Cybele, Nergal, Stanislava. Abychom si ten start vylepšili, tak Robbie vyndal segregačky, tak jsem nemohl být pozadu a vyndal Contagion. Na stoje nebyl  nikdo, kdo by nepálil krev v untapu, nejhůř byl na tom můj prey, ten pálil 3 s druhou segregačkou, co vylezla pak 4.
Robbie se snažil vylepšit si pool o moje kousky Paritkou, ale nějak pozapomněl, že ho Sparkle bleedla a má edge, takže neprošel. Zbytek hry se zvrhl v totální damage race. V tom se mi podařilo urvat jeden bod, zbytek zblafla  Sparkle.


2. kolo
Karol(anarcho !Torries) -> někdo z Berouna myslím(nepamatuju se co) -> Tomáš Pilling(Debaty) -> já

Cybele zase ve třetím jako optimální start. Přede mnou se to hemží, za mnou se to hemží, naštěstí pro mě, přede mnou dopředu a za mnou dozadu. Hra to byla rychlá bez zvratů. Jediné pro mě zajímavé věci byly:


  1. Na ruce Soul gem a Beasta, říkám si Dominate asi nedostanu a zahodil jsem Soul gem. Dolízl jsem Dominate
  2. Na stole jsme sami s Karolem. Karol na stole pár upírů do block a devět poolů. Já na stole beastu, Nergala a Azaneala. Můj pool 5. Na ruce žádné přitlačítko. Jediné věci co můžu zahrát z ruky: Signet of King Saul. Na ruce jinak stealthy a majesty. Nejdříve jsem bojoval s pokušením zahrát Azanealem Signet. To jsem pak zavhrl, rushnul Karolovi upíra s Beastou, dal si majesty a za ni si dolíznul Legal Manipulations a za ni ještě lesbičky, takže jsem Karola dotloukl. 

Ten si vyčítal na to, že si nestáhl jednu krev, ale ta by ho nezachránila. Pak jsem se dozvěděl, že to byla druhá hra, kde umřel na top deck, takže jsem chápal, že ho to docela nasralo. Konec hry 2VP pro mě

3. kolo
Hroch(Ashur pistole Tor) -> Peťko -> Já -> Jakub Marek(AVG)

Hra plná Ashurek a emocí. Já bleeduju jako o život, ale responsible takže minimum bleedu končí u Hrocha s tím, aby mu to něco udělalo. Hroch likviduje Peťka. Pak už si toho moc nepamatuju, hodně se tam mluvilo nahlas, pak tam najednou Peťko nebyl a já jsem skončil s Pentexem a skončil :D

Celkový výsledek 3VP. Kdyby se Sparkle povedl 3. stůl mohl jsem do finále, takhle jsem skončil před branami.

Celkově jsem spokojen, Dojezd do Mephita 1:10 h. Prostředí příjemné. Výsledek slušnej a na doporučení Karola jsem pořídil domů hru pro nehráče, prostě pohodové nedělní odpoledne.


Žádné komentáře:

Okomentovat